Młoda piosenkarka wraca po zrzuceniu 17 kilogramów! Wiemy jak to zrobiła!

Piosenkarka Dorota Nowak jakiś czas temu zniknęła z życia publicznego.

Przestała koncertować i pojawiać się na bankietach. Zapadła cisza. Tabloidy wyśledziły, że znacznie przytyła, podobno wskutek problemów z hormonami i depresji po rozstaniu z wieloletnim partnerem. Dziś wraca i wygląda jeszcze bardziej rewelacyjnie niż kiedyś. Wiele osób zastanawia się jak to zrobiła. Dowiedzieliśmy się tego dla Was!


„Marta to rozstanie z Markiem bardzo mocno przeżyła. Oni naprawdę długo ze sobą byli. Przestała wychodzić do ludzi, przestała umawiać występy, tylko siedziała i zajadała smutek. A do tego doszły różne problemy z przemianą materii. To doprowadziło do ostrego tycia. Przytyła ok. 20 kilogramów” - zdradza nam przyjaciółka artystki, która pragnie zachować anonimowość.

W tym czasie udało się zrobić piosenkarce kilka zdjęć. Rzeczywiście trudno było na nich rozpoznać tę samą osobę, która jeszcze jakiś czas temu czarowała seksapilem. Na szczęście, z pomocą przyjaciół dziewczyna zaczęła wychodzić z dołka.

17 kilogramów mniej w miesiąc

„Przed powrotem Dorota chciała jednak coś zrobić z wagą. Nie chciała ciągle tłumaczyć, co się takiego wydarzyło, że wygląda jak wygląda. Sama zmiana diety i ćwiczenia dawały rezultaty, ale raczej niewielkie i dość powolne. Pomógł pewien znany w Warszawie dietetyk, znany ze współpracy z celebrytami, który wykorzystuje w swoich działaniach nowinki z zachodu.”

Dietetyk polecił aktorce naturalne kapsułki na spalenie tłuszczuBurn Booster, używane od jakiegoś czasu na zachodzie, ale w Polsce dostępne dopiero od niedawna. Jednocześnie, aby zwiekszyć skuteczność i tempo procesu chudnięcia, aktorka miała dalej ćwiczyć i racjonalnie się odżywiać.

„Już po kilku dniach nie było 2 kilogramów. A miesiąc wystarczył, żeby waga spadła o 17 kilogramów! Za każdym razem jak ją odwiedzałam, to widziałam zmianę na lepsze w jej wyglądzie. A sukcesy tylko ją utwierdzały w tym, że będzie dobrze i dawały jej siłę do kontynuowania kuracji.”

Udany powrót

Dziś po problemach nie ma śladu. Aktorka wróciła na salony i zabukowała już pierwsze koncerty. Udzieliła też kilku wywiadów, gdzie zdradziła kilka szczegółów dotyczących wydarzeń.

„Czułam się strasznie. Miałam doła, siedziałam w domu i jadłam. Nawet nie widziałam tego jak bardzo przytyłam. Ale kiedyś wstałam, poszłam się umyć, coś mi upadło i zauważyłem, że zwykłe podniesienie przedmiotu z ziemi stało się dla mnie wyzwaniem. Wtedy zrozumiałam i dotarło do mnie do jakiego stanu się doprowadziłam i postanowiłam to zmienić.

Na początku było naprawdę ciężko. Zmniejszyłam przyjmowane porcje, zaczełam ćwiczyć. Ale po półtora miesiąca takich działań, wskazówka wagi pokazała tylko 1-2 kilogramy mniej. W takim tempie to ja bym schudła za 2 lata, a na to przecież moja kariera nie mogła sobie pozwolić..."

„Schudłam dzięki kapsułkom poleconym przez dietetyka!”

,,Koleżanki widziały, że moje działania nie przynoszą rezultatów, dlatego poleciły mi Jakuba, dietetyka, z którego usług korzysta połowa aktorskiej Warszawy. Jeśli słyszycie o tym, że ktoś tam zrzucił ileś kilogramów to prawdopodobnie jego zasługa. Dał mi kilka porad, prosił by dalej ćwiczyć i odżywiać się prawidłowo, ale przede wszystkim polecił mi Burn Booster. Kapsułki z garcinią cambogią, pieprzem kajeńskim i zielonym jęczmieniem, które miały znacząco podnieść efektywność spalania tłuszczu. Biorąc je nie trzeba ćwiczyć albo zmieniać nawyków żywieniowych, ale to na pewno pomaga, także dla zdrowia, więc ćwiczyłam dalej.

Pierwsze efekty pojawiły się po ok. tygodniu. A potem tempo spalania przyspieszyło. Ostatecznie zrzuciłam 17 kilogramów. I to w ciagu miesiąca! Wynik rewelacyjny, ale najważniejsze, że mogłam wrócić do życia publicznego. W końcu tak zarabiam na życie.”

Sylwetka jeszcze lepsza niż kiedyś

Trzeba przyznać, że aktorka wygląda rewelacyjnie i wręcz wydaje nam się jeszcze piękniejsza niż przed swoim krótkim kryzysem. Jednocześnie jej historia pokazuje, że z odpowiednią pomocą, zawsze można wyjść z nadwagi, a zrzucenie nawet kilkudziesięciu kilogramów w krótkim czasie jest całkowicie możliwe do osiągnięcia, wystarczy odpowiednia pomoc.

Burn Booster od niedawna jest dostępny w Polsce i można go zamówić na oficjalnej polskiej stronie: www.burnbooster.pl

Komentarze

moniczka

22:46 27.07.2016

Z Burn Booster nie trzeba ćwiczyć ani się jakoś wybitnie zdrowo odżywiać. Efekty będą pewnie troche mniejsze, ale wygoda i łatwość chudnięcia były większe. Ja schudłam w miesiąc np. 6 kilogramów, moja koleżanka (zamówiliśmy 2 opakowania na spółkę) 5,5 kilo. Bez ćwiczeń to bardzo dobry rezultat.

Odpowiedz

niezadowolona fanka

04:27 24.03.2018

Przerwała tę trasę przez koncertem w MOIM mieście. Wystawiła fanów do wiatru!

Odpowiedz

optymistka

09:24 19.02.2016

Trzeba zrozumieć człowieka, jakby Ciebie ktoś zostawił też byś przeżywała!!!!

Odpowiedz

sylwia , 32l

14:36 19.02.2018

Myślałam, że takie cuda nie działają – te wszystkie rzeczy na odchudzanie itd

Odpowiedz

fit_mama

17:21 14.08.2016

w USA to wszystko wymyślą i opracują, dobrze, ze u nas można to już kupić

Odpowiedz

Cellulit – czym jest i jak go zwalczyć?

Cellulit to prawdziwe utrapienie. Chociaż pojawia się w miejscach raczej rzadko wystawianych na widok publiczny, to i tak potrafi skutecznie zburzyć zawodolenie ze swojego wyglądu. Problem...
Czytaj dalej >>

Opinia o produkcie Jelly Bear Hair

Może to dziwnie zabrzmi, ale chcę wam opowiedzieć o tym, jak żelki uratowały moje włosy przed nożyczkami. Tak, tak, dobrze czytacie: żelki. Na całe szczęście, zanim wybrałam się do...
Czytaj dalej >>

Feromony męskie i damskie – czy naprawdę działają?

Chyba każdy słyszał o feromonach – naturalnych substancjach, które mają przyciągać płeć przeciwną. Ile jest w takich opiniach prawdy, a ile mitu mającego niewiele...
Czytaj dalej >>