Realash - opinie - cena - efekty - skład.

Realash - odżywka wzmacniająca, wydłużająca i pogrubiająca rzęsy. Sprawdź skład, cenę, opinie i efekty.

Większość kobiet posiada w swojej kosmetyczce co najmniej jeden rodzaj tuszu, a co druga kobieta nie rusza się bez niego z domu. Niestety mało kto zdaje sobie sprawę jak tusze do rzęs osłabiają ich kondycje. Teraz nasuwa się pytanie - jak więc sprawić żeby nasze rzęsy wzbudzały podziw i przyciągały spojrzenia bez nadmiernego używania kosmetyków do ich podkreślenia? Tu z pomocą spieszą nam podbijające rynek odżywki.

Jak działa odżywka do rzęs Realash?

Formuła Realash przedłuża fazę wzrostu rzęsy, która pierwotnie trwa jedynie około 30 dni. Czas ten nie pozwala na to aby stały się one długie i gęste. Serum wzmacnia włoski od nasady, dzięki czemu powinny być długie i gęste.
Producent zapewnia, że w celu naszego bezpieczeństwa formuła odżywki została wzbogacona naturalnymi ekstraktami z lnu, kwiatów nagietka oraz skrzypu polnego i tataraku, nie wiemy jednak w jakich ilościach się w niej znajdują, gdzyż informacja ta nie została niestety zawarta na stronie.

Realash cena i gdzie kupić?

Producent zaleca oczywiście kupno odżywki na swojej stronie, aby uniknąć zakupu nieoryginalnego zamiennika. Chcemy, aby suplementy których używamy były najwyższej jakości i szybko przynosiły rezultaty, w związku z czym musimy zadbać o źródło ich pochodzenia.
Cena Realash waha się od 149 zł do nawet 229 zł, w zależności od tego który wariant co do ilości serum wybierzemy. Dla większości kobiet jest to zbyt wysoka cena za taki produkt.

Skład, dawkowanie, jak używać?

O składzie serum możemy przeczytać nieco na stronie producenta. Są to jednak dosyć mgliste informacje, gdzyż mimo podanych nazw składników nie wiemy w jakiej ilości są one zawarte w odżywce. Niepokojącym jest fakt, iż zawiera ona niejaki trudny do rozszyfrowania składnik o nazwie Disodium EDTA, który w większym stężeniu jest substancją drażniącą skórę i błony śluzowe. Ponadto ma działanie wiążące metale ciężkie. Na stronie producenta niestety nie znajdziemy tej informacji, a jest to bardzo ważne, gdyż niebezpiecznym byłoby stosowanie produktu z tym składnikiem przez kobiety w ciąży.

Jeśli jednak już zdecydujemy się na zakup Realash należy stosować go codziennie, po oczyszczeniu i dokładnym wysuszeniu oczu nakładając na górną powiekę wzdłuż linii rzęs.

Wady i zalety stosowania Realash zanotowane z opinii w sieci.

- Uczula
- Szczypie w oczy
- Rzęsy wypadają i nie chcą rosnąć
- Cena bardzo wysoka

+ Łatwo dostępna

Najlepsza odżywka do rzęs. Którą wybrać?

Numerem jeden w wielu internetowych rankingach, od czasu wyjścia na rynek jest wcześniej wspomniane serum Eleverlash. To absolutny hit wśród odżywek do rzęs. Nowoczesna formuła, stworzona na podstawie innowacyjnych badań laboratoryjnych, pozwala na bezpieczne i skuteczne wydłużenie, zagęszczenie i wzmocnienie rzęs. Wystarczy niespełna minuta każdego dnia, by już po dwóch tygodniach domowej kuracji cieszyć się pierwszymi efektami.

Eleverlash to:

⦁ Spektakularne efekty
⦁ Skuteczność potwierdzona klinicznie
⦁ Bezpieczeństwo użytkowania

Komentarze

Joasia, 25 lat.

19:53 08.08.2018

Używałam raz przez 1,5 tygodnia tego realasha, już po pierwszej aplikacji poczułam dziwne szczypanie, ale stwierdziłam, że to pewnie coś nowego dla oczu i to pewnie przejdzie jak się przyzwyczają. Ale z dnia na dzień było tylko gorzej, oczy zaczęły nawet puchnąć, stwierdziłam, że tak nie może być i czym prędzej odstawiłam tę odżywkę. Nie wiem czemu tak na mnie podziałała, ale z tego względu nie mogę jej polecić.

Odpowiedz

Luiza :)

04:19 10.01.2017

Realash? Jak dla mnie najsłabsza jakiej używałam, rzęsy nie rosną, wręcz przeciwnie, na policzku widzę coraz więcej włosków, które wypadły. Nie jest to związane w żadnym stopniu z naturalnym ich wypadaniem, bo jest ich po prostu za duża ilość. Planuję zacząć używać Eleverlasha. To nowy hit na rynku, widziałam dużo pozytywnych opinii, więc pewnie jest lepszy.

Odpowiedz

Żelki na zdrowe włosy - opinie - skład - efekty

Jak polskie celebrytki dbają o włosy? Stylistka zdradza tajemnice pięlegnacji gwiazd! Kobiety często zastanawiają się jak dbać o włosy, by były pełne blasku, gęste, nie sprawiały...
Czytaj dalej >>

Preparaty na odchudzanie - skład - opinie - efekty

Każda osoba, która zmaga się z wagą pewnie nieraz, widząc smukłe gwiazdy filmu czy modelki, zastanawiała się: jak one to robią? Jak to jest, że zawsze wyglądają idealnie? Można...
Czytaj dalej >>

Czy penis kurczy się z wiekiem? Mamy odpowiedź od eksperta!

Na naszą skrzynkę e-mail dostaliśmy ostatnio list, który poruszył ciekawy problem. Przyznajemy, że do tej pory o czymś takim nawet nie słyszeliśmy (a wiecie, że w sprawach...
Czytaj dalej >>