Whitify Strips paski wybielające zęby

Białe zęby to zdecydowanie ogromny atut zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Piękny uśmiech dodaje pewności siebie i zawsze wzbudza podziw u innych. Niestety wiele produktów spożywczych, a także spożywanie kawy, herbaty i palenie papierosów powodują żółknięcie zębów. To z kolei prowadzi do obniżonej samooceny, a taka osoba może nawet wycofywać się z życia towarzyskiego i niechętnie się uśmiechać. Jest to zatem nie tylko problem natury estetycznej, ale wpływa również na stan psychiczny. Jednak tego typu przebarwienia można łatwo zlikwidować. Na rynku dostępnych jest wiele różnych preparatów, które mają na celu wybielenie zębów, jednak nie wszystkie są godne uwagi. Wiele z nich nie przynosi rezultatów obiecanych przez producenta. Często okazuje się, że było to po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto. Warto jednak przyjrzeć się Whitify.

Whitify Strips - co to jest?

Whitify to paski, które mają na celu usunięcie przebarwień i przywrócenie zębom ich naturalnego, białego kolorytu. Polecane są dla każdego, a ze względu na swoje łagodne działanie, sprawdzą się również w przypadku wrażliwych zębów. Paski Whitify to świetna alternatywa dla drogich zabiegów wybielających wykonywanych w gabinetach stomatologicznych.

Whitify Strips - działanie

Whitify działają błyskawicznie, gdyż producent zapewnia, że ich stosowanie w ciągu 7 dni jest w stanie wybielić zęby aż o 7 tonów. Tak skuteczne i szybkie działanie zawdzięczają substancji aktywnej, która wykorzystywana jest przez specjalistów w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Paski Whitify są bezpieczne w stosowaniu i mają przyjemny, miętowy smak.

Co więcej, przez stosowanie pasków, zęby nie staną się bardziej wrażliwe. Zostały opracowane w taki sposób, aby skutecznie wybielić zęby, jednak bez zbytniej wrażliwości. Należy jednak pamiętać, że każdy jest inny i w niektórych przypadkach może wystąpić delikatne uczucie wrażliwości. Jest to w zupełności normalne.

Whitify Strips - skład

Whitify zawiera w składzie wodorotlenek sodu, który wykazuje silne działanie wybielające, jednocześnie nie uszkadzając i nie rysując szkliwa. 

Paski whitify zawierają w składzie także inną substancję, która wzmaga działanie wodorotlenku sodu. Mowa o wodorowęglanie sodu, który ma naturalne pochodzenie i w bezpieczny sposób wybiela zęby. Takie połączenie jest w stanie w bardzo szybkim tempie silnie wybielić zęby.

Whitify Strips - dawkowanie

Stosowanie pasków Whitify jest banalnie proste. Cała kuracja trwa 14 dni. W zestawie znajduje się 28 pasków - po 2 na każdy dzień, jeden na górę i jeden na dół. Stosowanie ich wygląda w następujący sposób:

  • Wyjęcie paska z torebki foliowej,
  • Umieszczenie dolnego paska na zębach i dopasowanie jego żelowej strony do linii dziąseł. Należy delikatnie docisnąć tak, aby pasek przylegał do zębów,
  • Podobnie należy postąpić z górnymi zębami,
  • Paski należy trzymać przez 30 minut. W tym czasie nie powinno się nic jeść, ani pić. Można zrelaksować się z ulubioną książką lub serialem,
  • Po tym czasie należy delikatnie usunąć paski i wypłukać usta letnią wodą. Następnie dokładnie umyć zęby, aby pozbyć się resztek żelu.

Whitify Strips - efekty

Efekty stosowania pasków Whitify są piorunujące. Pełna kuracja trwa 14 dni, choć już po 7 dniach zęby rozjaśniają się aż o 7 tonów. Z kolei po 14 dniach, ulegają wybieleniu o 14 tonów. Dużo jednak zależy od indywidualnych predyspozycji. Jedni ludzie mają mają większą skłonność do przebarwień, a inni mniejszą.

Do zestawu załączona została skala wybielania z paskami. Dzięki temu można w łatwy sposób porównać, jak zęby uległy wybieleniu po stosowaniu Whitify. Zawiera ona aż 20 tonów, co pozwala na dopasowanie swojego początkowego oraz końcowego koloru zębów. 

Paski Whitify poradzą sobie nie tylko z przebarwieniami po kawie, herbacie i paleniu papierosów, ale także ze zmianami pigmentacyjnymi po lekach. Zniweluje również średnie przebarwienia spowodowane stosowaniem tetracyklin. Nie zaleca się jednak ich stosowania w przypadku ciężkich przebarwień po tetracyklinach.

Warto również wiedzieć, że w zależności od indywidualnych czynników, efekt będzie utrzymywał się od kilku do kilkunastu miesięcy. Zabieg można stosować nawet wtedy, kiedy ma się plomby w zębach. Jednak nie zaleca się stosowania go w przypadku posiadania aparatu na zębach. To także nie jest produkt przeznaczony do wybielania koron zębowych.

Whitify Strips - opinie

Skuteczność plastrów Whitify potwierdzają liczne pozytywne opinie osób, które je stosowały.

"Wiele lata paliłam papierosy, a do tego codziennie przynajmniej jedna kawa. Można sobie wyobrazić, jaki kolor miały moje zęby. Stosowałam różne pasty wybielające, jednak efekt był znikomy. W końcu znajoma policiła mi paski wybielające Whitify. Już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczne rozjaśnienie zębów. Zdecydowanie polecam!" - Anna, 32 lata.

"Mam wrażliwe zęby i zawsze uważałam, że używanie preparatów wybierających spowoduje, że zniszczy mi się szkliwo, a efekt wybielenia i tak będzie krótkotrwały. Sceptycznie podchodziłam więc do testowania pasków Whitify. Na szczęście ogromnie się zaskoczyłam, gdyż nie tylko efekt był piorunujący, ale szkliwo nam w nienaruszonym stanie" - Kamila, 25 lat.

"Paski Whitify polecił mi brat. W zasadzie to sam zapytałem co stosował, że ma tak białe zęby. Od razu zamówiłem zestaw i nie mogłem się doczekać, kiedy je wypróbuję. Po kilku dniach stosowania miałem białe zęby, jak nigdy wcześniej. Hollywoodzki uśmiech!" - Marcin, 31 lat.

"Paski Whitify to mój ulubiony produkt wybielający. Jest skuteczny, ale także tani, w porównaniu do innych preparatów wybielających. Na pewno będę do niego wracać" - Angelika, lat 35.

Piękne, zadbane i białe zęby zawsze dodają uroku, a także podnoszą samoocenę i dodają pewności siebie. Nie warto wydawać fortuny na preparaty, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Warto zdecydować się na skuteczny, bezpieczny oraz dający długotrwałe efekty produkt, czyli paski wybielające Whitify. Dzięki temu można zaoszczędzić na zabiegach wybielających w gabinetach stomatologicznych i jednocześnie cieszyć się profesjonalnym wybieleniem zębów.

Komentarze

Brak komentarzy.

Cellulit – czym jest i jak go zwalczyć?

Cellulit to prawdziwe utrapienie. Chociaż pojawia się w miejscach raczej rzadko wystawianych na widok publiczny, to i tak potrafi skutecznie zburzyć zawodolenie ze swojego wyglądu. Problem...
Czytaj dalej >>

Opinia o produkcie Jelly Bear Hair

Może to dziwnie zabrzmi, ale chcę wam opowiedzieć o tym, jak żelki uratowały moje włosy przed nożyczkami. Tak, tak, dobrze czytacie: żelki. Na całe szczęście, zanim wybrałam się do...
Czytaj dalej >>

Feromony męskie i damskie – czy naprawdę działają?

Chyba każdy słyszał o feromonach – naturalnych substancjach, które mają przyciągać płeć przeciwną. Ile jest w takich opiniach prawdy, a ile mitu mającego niewiele...
Czytaj dalej >>