Preparaty na odchudzanie - skład - opinie - efekty

Każda osoba, która zmaga się z wagą pewnie nieraz, widząc smukłe gwiazdy filmu czy modelki, zastanawiała się: jak one to robią? Jak to jest, że zawsze wyglądają idealnie?

Można pomyśleć, że pewnie cały czas są na diecie albo ciągle ćwiczą. To niekoniecznie prawda. Celebrytki i modelki mają po prostu dostęp do najlepszych składników, które wspomagają utrzymanie optymalnej wagi. Teraz zdradzamy ich sekrety.

Żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, porozmawialiśmy z dietetyczką i specjalistką od zdrowego żywienia – panią Aleksandrą Woźniak. Od 10 lat doradza ona modelkom i aktorkom, także tym zagranicznym. Zaczęliśmy naszą rozmowę od tego, czy modelki często mają problemy z wagą... Widząc ich nienaganne sylwetki wydaje się, że nie, ale być może jest tu jakieś drugie dno?

Modelki też mają problemy z wagą...

Oh, modelki z Mediolanu czy aktorki z Cannes to przecież normalni ludzie, którzy mają takie same problemy jak my. Modeling albo aktorstwo to tylko ich praca, tak jak inne osoby są sprzedawcami albo pracują w bankach. Oczywiście takie zawody jak prezenterka TV czy modelka wymagają nienagannego wyglądu przez cały czas. Dla modelki dodatkowe kilogramy to utrata kontraktu.

Pewnie dlatego takie osoby prowadzą zdrowy tryb życia.

Generalnie tak, bo to na pewno ułatwia utrzymanie dobrej wagi. Ale jednocześnie wyobraźmy sobie modelkę, która ciągle gdzieś podróżuje, albo jeździ od jednej fotosesji do drugiej. Ona raczej nie ma czasu na przygotowanie zdrowych posiłków i wizytę w fitness klubie. Znam osoby, które wcale tak dobrze się nie odżywiają, a podstawą ich diety są... hamburgery. Takie osoby mają czasami szybki metabolizm, dzięki czemu łatwo to spalają i nie odbija się to negatywnie na wadze. Ale nowoczesna nauka ma rozwiązania także dla osób o wolniejszym metaboliźmie.

Aktorki i modelki wiedzą jak utrzymać dobrą wagę

Czyli można trzymać dobrą wagę, nawet nie przykładając wielkiej uwagi do diety?

Mniej więcej można tak to określić, choć trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na różne składniki. Generalnie istnieją różne substancje, które mogą bardzo pomóc w odchudzaniu.*

Jeśli takie istnieją, to czemu nadal tyle otyłych chodzi po ulicach?

Heh, te substancje nie są znane z kilku powodów. Choćby z tego, że część z nich jest egzotyczna – nie rośnie w Polsce, więc siłą rzeczy mniej o nich wiemy. To normalne, że jak słyszymy o czymś nieznanym to podchodzimy do tego nieufnie. Jest jeszcze jeden powód: niestety wiele osób takich jak modelki czy inne osoby ze śmietanki nie lubi się dzielić z innymi swoimi odkryciami. Uważają je za taki swój przywilej i dzielą się tym głównie w swoim środowisku. Na szczęście pomalu się to zmienia, o czym świadczy np. nasza rozmowa :)

* Rezultaty stosowania zależą od indywidualnych predyspozycji organizmu. Nie możemy zagwarantować wystąpienia przytoczonych efektów i nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualny brak oczekiwanych wyników.

Preparaty stosowane przez znane osoby teraz dostępne dla każdego

Z czego więc korzystają gwiazdy, które chcą dbać o swoją wagę?

Jest wiele takich składników o uznanym działaniu, które są stosowane przez gwiazdy, np. błonnik. Popijamy błonnik wodą i w naszym żołądku on pęcznieje. Dzieki temu wypełnia żołądek, a my dzięki temu po prostu czujemy się szybciej najedzeni i syci. No i nie musimy wtedy przyjmować większej ilości pokarmów, które odłożyłyby się w formie tłuszczyku. Ja polecam zawsze błonnik zawarty w zielonym jęczmieniu, dlatego, że zawiera on też wiele witamin i minerałów, np. wapń, potas, magnez, żelazo czy kwas foliowy. Ograniczenie głodu to jedno, ale osoby które podchodzą do tematu odchudzania poważnie zwykle działają dwutorowo: ograczają apetyt, ale też dążą do przyspieszenia metabolizmu i spalania tłuszczu. Metabolizm i utratę wagi wspiera np. kapsaicyna, składnik ostrych papryczek, która wpływa na termogenezę. W wyniki tego zjawiska kalorie zostają zamienione na ciepło (http://ajpregu.physiology.org/content/292/1/R77)*.

Z bardziej egzotycznych składników osobiście często polecam zieloną kawę, która może wspomagać utratę wagi (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/) i Garcinię Cambogię, egzotyczny owoc szczególnie popularny w USA i tam polecany w swoim programie np. przez znanego doktora Oza.

Jak Pani pewnie zauważyła to same naturalne składniki. Takie są szczególnie cenne. Już Pani sama wie skąd takie smukłe sylwetki aktorek czy celebrytek.


* Rezultaty stosowania zależą od indywidualnych predyspozycji organizmu. Nie możemy zagwarantować wystąpienia przytoczonych efektów i nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualny brak oczekiwanych wyników.


Czy można te różne składniki łączyć ze sobą?

Nie widzę przeciwwskazań. Im więcej stosowanych składników, tym bardziej kompleksowe podejście. Zresztą teraz dla wygody stosuje się zwykle kapsułki albo tabletki, zamiast czystych substancji. W końcu jeść ostre papryczki, tylko dla kapsaicyny, może być dość karkołomnym zadaniem. A tak w kapsułce może być zamknięta sama esencja odpowiednich składników.


Porównanie

Wzięliśmy pod lupę kilka cieszących się popularnością produktów na odchudzanie. Odwiedziliśmy ich oficjalne strony, by dowiedzieć się, które z nich zawierają substancje, wskazane przez panią Aleksandrę Woźniak.

  TriApidix300 BurnBooster Silvets Green Coffee Plus Green Barley Plus
Zielony jęczmień   +     +
Pieprz kajeński   + +    
Garcinia cambogia   +      
Zielona kawa   +   +  

Linki:

www.triapidix300.pl
www.burnbooster.pl
www.silvets.pl
www.greencoffeeplus.pl
www.greenbarleyplus.pl


Z zestawienia wynika, że to kapsułki BurnBooster zawierają składniki wymienione przez dietetyka.

Oryginalny preparat BurnBooster można zamówić na oficjalnej stronie preparatu. Znajdują się tam specjalne rabaty, z których mogą skorzystać nasi czytelnicy.

www.burnbooster.pl

Komentarze

Kaśku

08:29 09.03.2017

Zawsze się zastanawiałam jak one wszystkie to robią, że wyglądają tak świetnie. No to teraz już coś tam wiem :)

Odpowiedz

Milenka

20:52 15.12.2018

BurnBooster jest już dostępny od jakiegoś czasu. Mi poleciła go koleżanka z klubu fitness. I od kiedy go stosuję rzeczywiście szybciej chudnę. Ale trochę dziwię się, że z takiego dostępnego dla każdego preparatu korzystają nawet modelki.

Odpowiedz

Patki

07:02 23.07.2016

A co w tym dziwnego? Skoro działa to chyba wystarczy.

Odpowiedz

Moskwa

20:16 26.06.2017

Ciekawe czy te wszystkie aktoreczki są zadowolone, że ich tajemnice wyszły na jaw :d

Odpowiedz

Lubelaczek

08:26 08.07.2018

Sama stosowałam połączenie zielonego jęczmienia (bo ma błonnik) i kapsaicyny. Każda osoba, która chce się odchudzić powinna sprawdzić jak te 2 substancje na nią podziałają.

Odpowiedz

Cellulit – czym jest i jak go zwalczyć?

Cellulit to prawdziwe utrapienie. Chociaż pojawia się w miejscach raczej rzadko wystawianych na widok publiczny, to i tak potrafi skutecznie zburzyć zawodolenie ze swojego wyglądu. Problem...
Czytaj dalej >>

Opinia o produkcie Jelly Bear Hair

Może to dziwnie zabrzmi, ale chcę wam opowiedzieć o tym, jak żelki uratowały moje włosy przed nożyczkami. Tak, tak, dobrze czytacie: żelki. Na całe szczęście, zanim wybrałam się do...
Czytaj dalej >>

Feromony męskie i damskie – czy naprawdę działają?

Chyba każdy słyszał o feromonach – naturalnych substancjach, które mają przyciągać płeć przeciwną. Ile jest w takich opiniach prawdy, a ile mitu mającego niewiele...
Czytaj dalej >>